Incidentet në Festivalin e Kanës

0

Incidentet s’kanë të sosur në Festivalin e Kanës dhe këtë herë në qendër të vëmendjes ishte çifti George dhe Amal Cloony.

Hyrja e tyre në tapetin e kuq ishte madhështore, por kjo gjë nuk zgjati shumë pasi Amal pati një incident të vogël me fustanin e saj. Ndërkohë që çifti po hynte në event, Amal u pengua në fustanin e saj i cili zbuloi shumë nga trupi i gjatë i avokates seksi.

Edhe pse George u përpoq të mos binte në sy, situata ishte me të vërtetë qesharake, po në fund të fundit ai mbetet nje “True Gentleman” duke e ndihmuar bashkëshorten e tij në rregullimin e fustanit dhe duke i dhuruar asaj një shikim romantik.

Laure Calamy, ja çfarë nuk duhet bërë në tapetin e kuq

Vallëzimi ndoshta mund të duket një mënyrë e përshtatshme për të festuar madhështinë e Festivalit të 69-të Filmit në Kanë.

Por megjithatë mund të duket një ide jo e mirë për aktoren franceze laure Calamy, e cila duket se ka haruar të vesh të brendshme nën fustanin e saj të zi të shndritshëm.

E shoqëruar nga bashkëaktori, Laure ka treguar pak si shumë në tapetin e kuq, teksa ka ngritur këmbët nga lumturia e publikimit të dramës së tyre të re, “Staying Vertical”.

Shpërndaje

Rreth Autorit

Leave A Reply

Please type the characters of this captcha image in the input box

Bitte die Buchstaben des captcha Bildes im Eingabefeld eintippen

© 2014 faktinews.com ⎢ Powred by: newonline.ch