Videoklipi për ‘Euro 2016’ hapet me flamurin kuqezi (video)

0

Videoklipi i “This One’s For You”, këngës që do të hape kampionatin evropian të futbollit nis me kombëtaren tonë. 

Disa ditë më parë është publikuar kënga dhe videoklipi i këngës zyrtare për kampionatin evropian “Euro 2016”.

„This One’s For You”, e kenduar nga David Guetta ne bashkëpunim me Zara Larsson është se  kënga hapet me djemtë e kombëtares shqiptare dhe flamurin shqiptar.

Shpërndaje

Rreth Autorit

Leave A Reply

Please type the characters of this captcha image in the input box

Bitte die Buchstaben des captcha Bildes im Eingabefeld eintippen

© 2014 faktinews.com ⎢ Powred by: newonline.ch